UA-61031310-1
Menu
Sepetim

Model 12 (152cm)

Model 12 (152cm)
Model 12 (152cm)
Model 12 (152cm)
Model 12 (152cm)
Model 12 (152cm)
Model 12 (152cm)
Yüzde 70 Stok
Model 12 (152cm)
Model 12 (152cm)
Model 12 (152cm)
Model 12 (152cm)
Model 12 (152cm)
Model 12 (152cm)
Model 12 (152cm)

Kat sayısı istenildiği gibi üretilebilir
Tek parça, yekpare tavalı modelmiz.
Firmamız, canlıların sağlığına direk etkisi olan ortamın, ne kadar temiz ve ferah olursa, hastalık riskinin az, yavru sayısının fazla olacağının bilincindedir.
Ülkemiz koşullarında, kafes üreticileri genel olarak 36cm derinlik kullanmaktadır, Ancak bizim ürettiğimiz kafeslerde standart olarak 40cm derinlik kullanılmaktadır.
Dünyada bir ilki gerçekleştirerek, ürettiğimiz kafeslerde, tüm gözlerin ön ve taban telleri birbirinden bağımsız olarak hareketli imal edilmektedir. Sağladığı avantajlar ise,

Kafes içerisinde temizlik yapılacağı durumlarda, piyasada bulunan modellerde, temizlik yapılacağı katın komple boşaltılması gerekmektedir. Takdir edersiniz ki bu durum canlıya zarar verebilme ihtimalinin yanında, zaman kaybına neden olmaktadır.
Bizim modellerimizde ise, canlının herhangi bir göze girmesini sağladıktan sonra ara bölme sürgüsünü kapatmanız yeterlidir. Ön teller birbirinden bağımsız hareket ettiğinden boş olan gözün telini kaldırıp temizliğini yapabilirsiniz.
Aynı işlemi her göz için uygulayıp canlıyı hiç elinize almaya gerek kalmadan bütün kafesin iç yüzeylerinin temizliğini yapabilirsiniz.

Alt Tavalar;  Tavalı modellerimizde, tek parça, yekpare tava kullanılmaktadır.
Avantajları; Yapıştırma tava, daha maliyetli ve kısa ömürlüdür. Bir senenin sonunda kullanımada bağlı olarak yapıştırıcılar atmakta ve tavalar kullanılmaz hale gelmektedir. Ancak tek parça yekpare ürünler, kalıp kullanılarak tek parça olarak üretildiğinden çok daha uzun ömürlü olmaktadır.

Yem Koruma;  Ürünlere isteğe göre yem koruma (cam görünümlü plastik) yapılabilmektedir, yem koruma seçildiğinde taban telide kullanılması gerekmektedir.
Yem koruma modeli görsellerde görünmektedir,
Neden tavalar öne kadar geliyor? ; Tavalar tel ile aynı derinlikte olursa, yem korumaya çarpan ve geri dönen pislikler, rafın üzerinde birikir, bu kötü görüntünün yanında temizlik için ekstra zamana sebep olmaktadır.
Neden Dıştan Takma Yem Koruma Değil? ;  Bu şekilde kısa bir süre yapmıştık, ancak bütün pislik dıştan takma yem koruma parçasında biriktiğinden kafes temiz olsa  bile pis görüntü oluşturduğundan, gelen müşteri şikayetleri doğrultusunda dıştan takma yem korumalığı üretimini bıraktık.

Ön Teller ;

Tellerimiz kendi üretimimiz olup, daha kalitelesinin piyasada olmadığının garantisini verebiliriz.
Yemlik ve servis kapılarında kesinlikle plastik kullanılmamaktadır, Piyasada bu parçaları plastik kullanan üreticiler olmakla beraber, kullanılması durumunda, bir senenin sonunda kırılma olması çok yüksek muhtemeldir.
Standart model ürünlerimizde  1 Yaylı kapı, 1 Gyotin kapı, 4 Yemlik kapısı (yemlik kapıları plastik değil, (metal) teldir) sunulmaktadır.  
Standart model tellerimizde, Yatay kayıtlar 4 mm., Dikey kayıtlar  2 mm kalınlığında malzeme kullanılmıştır.
Ön tellerimizde siyah fırın (statik toz) boya kullanılmaktatır.
60 cm lik tüm modellere tekleme uygulanabilir, kabin ölçüsü değişmeden göz sayısı iki katına çıkar. Her göz (60 cm) için ekstra 5 tl maliyeti vardır ve taban teli kullanılması zorunlu hale geldiğinden taban telide satın almalısınız. 
20 Göz Üzeri alımlarda, Tel modelinde isteğe göre değişiklik yapılabilir.
Not: Stok dışı tel modellerinde, teslim süresi uzamaktadır. (2-3 Hafta)
Kafes siparişinde standart tel kullanıldığında, teller stoklu olduğundan teslim tarihi daha erken olacaktır. 

Malzeme ;
Tavalı modellerde kafes arka kısmı, bir çok kafes üreticisinin aksine,  ‘0’ Atık kullanılarak üretilmiş Plastik levha kullanılmaktadır. Standart kullandığımız renk Su yeşili dir.
Kabin Malzemesi 20mm PVC Kullanılmaktadır.
Yumuşak, etli ve esnek hammadde seçilerek, oluşabilecek darbelere karşı daha dirençli olması sağlanmıştır.


Aksesuar ;
Aksesuarlar fiyatlara dahil olmayıp istenildiği takdirde seçenekler menüsünden ilave yapılabilmektedir.
Modeller yarı mamul olarak stokludur,  sipariş üzerine ürün tamamlanarak sevk edilmektedir. 
Teslim tarihi 3-25 gün arası değişkenlik gösterir, siparişin verildiği tarihteki yoğunluğa ve hammadde stok durumuna göre değişkendir. 
Ürün altlarına dolap uygulanabilir,kafes  toplam yüksekliği 34cm artar. seçenekler menüsünden seçebilirsiniz.
Kafes kat sayısı isteğe göre yapılabilir,  seçenekler menüsünden seçebilirsiniz, 
Not: Ürün liste fiyatı 4 katlı olarak görünmekte olup, kat sayısı seçimi ile beraber (-) yada (+) olarak  fiyat  güncellenecektir.

 

Aydınlatma / Led;  Led Modül ve Led Florasan olarak iki çeşit ürün isteğe göre gönderilebilmektedir. Ürünler demonte gönderildiğinden, sadece alınan led’ler gönderilmekte olup, Kümes ortamına, göz sayısına göre kablo ve adaptör özellikleri değişmesi gerektiğinden fiyata dahil değildir.

 
iskonto / İndirim / Ödeme;
Ürün fiyatları, nakit (havale/ eft) fiyatıdır. Kredi kartına Tek çekim ile 12 taksit arası alım yapılabilir.
Kredi kartı ile alımlarda banka komisyon kesintileri alıcıya yansıtılır. Taksit seçenekleri menüsünden oranlar görülebilmektedir. 
2500tl altı alımlarda ücret peşin alınır, 2500tl üzeri alımlarda 3/1 i peşin alınır, kalan kısmı ürünlerin sevk edileceği tarihte alınır. Ücreti alınmayan ürün sevk edilmez, Ön ödeme alınmadan sipariş alınmış olarak değerlendirilmez ve üretime başlanmaz. Teslim tarihi Ön ödeme yapıldıktan sonra belirlenir.
Ürünlerin büyük kısmı siparişe göre üretildiğinden, ve müşteri kaynaklı yaşadığımız kötü tecrübelerden dolayı, Kapıda ödeme olarak ürün satışı yoktur, 

Sevkiyat / Nakliye;
Ürünler demonte olarak sevk edilmektedir. Kurulum klavuzu ve parçalarda etiketleme yapıldığından kurulumu kolaydır.

Amaç ; Ürünlerin kapladığı alanı %50~%65 oranında azaltıp, nakliye masraflarını düşürmektir.
Ürünler isteğe göre kurulu olarak sevk edilebilir, kurulum ücreti fiyata dahil dehildir.
Ürünlerin nakliye / kargo ücretlerini kampanyalı ürünler hariç fiyata dahil değildir
Ürünlerimizi kargo ücreti ile beraber satın alabilirsiniz. Sayfanın seçenekler menüsünden seçilebilir
Not; Kargo ücreti 4 katlı, 1 ürün olarak hesaplanmıştır, Kat sayısı düştüğünde veya adet arttığında kargo ücreti daha düşük, kat sayısı arttığında ise daha yüksek olacağından, kargo ücreti seçilmemelidir.
Göz sayısına göre, sigortalı olarak kargo veya parsiyel taşıma yapan nakliye araçları ile tercih edilmektedir.
Amaç ;  Göz sayısı az olduğunda kargo daha ekonomik olmasına rağmen,  göz sayısı arttığında parsiyel nakliye çok daha ekonomik nakliye sağlamaktadır.


Bazı kafes üreticilerinin Kargo Firmaları PVC yi sigortalı göndermiyor demesine aldanılmamalıdır. İyi bir ambalajlama ve iyi bir gönderim trafiğiniz olduğunda kargo firmaları sigorta yapmaktadır.
Ürünlerimiz Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile sigortalı olarak gönderilmektedir. 
Paket teslim alınırken kontrol edilmeli, hasar belirtisi olan durumlarda hasar kaydı tutturulmalıdır, bu şekilde sigorta devreye girmekte ve kargo firmasından hasar tazmini yapılmaktadır.
Hasar kaydı olmayan ürünlerde, kargo firmaları sorumluluk kabul etmemektedir. Bu gibi durumlarda hasarın durumuna ve görüne bilirliğine göre bedelsiz tamir parçası gönderimi, bedelsiz parça gönderimi veya malzeme maliyeti karşılığı parça gönderimi yapılmaktadır.

Firma olarak ürünleri kargo firmalarına sağlam ve iyi paketlenmiş şekilde teslim etmek bizim sorumluluğumuzda, (Orjınal karton kutu kullanan tek PVC Kafes üreticisi, firmamızdır) 
Ürünü müşterilerimize, hızlı ve sağlam teslim etmek kargo firmasının sorumluluğunda,      
Hasarlı durumlarda hasar tutanağı tutturmak alıcı taraf sorumluluğundadır.

Ürünlerimiz yurt içi ve yurt dışına anlaşmalı kargo firmaları ile sigortalı ve ekonomik olarak gönderilmektedir.
Yurt dışı toplu alımlarda ülke konumuna göre deniz veya karayolu tercih edilmektedir.

6.799,00TL

Mevcut Seçenekler:

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.