UA-61031310-1
Menu
Sepetim

Hakkımızda

Tuana PVC kafes olarak bütün evcil hayvanların, siz değerli sahipleri ile mutlu, uzun ve sağlıklı bir ömür geçirmesini sağlamak için varız. Bu hedefleri gerçekleştirmek ve devamını sağlamak adına bizden başlayan ve nihai tüketicimiz olan canlı dostlarımıza kadar uzanan zincirdeki bütün tarafları memnun etmek için uğraş veriyoruz.

Hedeflerimiz
•Kaliteli kafes ve barınak üreticisi olmak
•En yüksek müşteri memnuniyetine sahip kafes üretici firması olmak.
•Hayvan sahiplerinin çok sevdikleri dostları ile mutlu yaşamaları için samimiyetle çalışan bir firma olmak.

Değerlerimiz,
• Güvenilirlik; Tuana Kafes olarak her daim arkasında olduğumuz, kaliteli ürünlerin üretimini ve dağıtımını üstleniyoruz.

• Müşteri Odaklılık; Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürünlerin üretimini müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışı ile gerçekleştiriyoruz.

•Yenilikçilik: Tuana Kafes olarak, yapmış olduğumuz yeniliklerin yanında;
Dünya ve Türkiye, Pet ve kafes sektörünü yakından takip ediyor, yenilikleri müşterilerimize aktarıyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin rahatlığı ve güvenliği için, evinizden veya iş yerinizden, SSL Sertifikalı internet ortamında taksitli ödemenizi yapmanızı sağlıyoruz. Böylece, Siz sadece model seçiyor, bulunduğunuz ilden ödemenizi yapıyorsunuz biz ürünümüzü, demonte olarak adresinize teslim gönderiyoruz. Montaj her ne kadar kolay olsada, Kurulum kılavuzumuz ile hiç sıkıntı yaşamadan ürününüzü kuruyorsunuz.

Üretim ve hobi amaçlı yetiştirdiğiniz kanarya, muhabbet kuşları, finch türleri ve her türlü canlı dostlarımız için haşere, bakteri, barındırmayan, mantar, küf yapmayan, suya, neme ve hertürlü hava koşuluna dayanıklı, yıkanabilir, pvc tavalı veya tavasız rulo kağıt sistemli PVC kafeslerinizi üretiyoruz.
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.